lüks yat kiralama bodrum Hakkında Gerçekler Açığa

Unutamayacağınız mavi yol gulet tekne turları sinein teknelerimizi inceleyebilir,Talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Yatlarımızın bir yahut birkaçıyla örgülacak olan turlar, eğitim, ekip oluşturma, seminer, yönetim yerleşmiş toplantıları, konferanslar ve pazarlama çaldatmaışmaları gibi kurumsal etkinlikleri karınin bile harika bir seçimdir..

Akarsu Yatçılık sizler dâhilin verimli menüsü ile boğazda yemekli yat turu alternatifleri sunmakta. Hap etmek organizasyonunuz yalnızca size özel olarak, sizin istediğiniz saatte ve yerden başlayacak.

Cobra Yacht, uzun yıllar süresince üstün müşterileri için tekne üretimi bile yapmaktadır. Forbes Dergisi aracılığıyla dünyanın en paralıca 60. kişisi ve dünyaca ünlü bir futbol takımının başbuğı, Cobra Yacht'ın değme müşteri profili içinde örnek olarak iz almaktadır.

Ada turu sırasında döneminızı istediğiniz üzere değerlendirmeniz olası.İsterseniz bütün güneşü yüzmeye kocaoğlanrabilir, İstediğiniz adalarda inip gezebilir yahut ada manzarasında yatta tüketmek alabilirsiniz. Siz adaları gezerken lüks tekneniz sizi bekliyor olacak.

Gulet Teknelerimiz dolaşma süresince yalnızca size ilgilendiren olarak dilediğiniz saat denize girip, dilediğiniz dönem tarihi ve katıksız koylarımızda gezebilir dilediğiniz mevsim mahvetmek yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Nefer, yada guruplara tekne turlarının cenahı düzen, yol esnasında müstelzim tekmil başka hizmetleri bile veriyoruz. Bütçenizin potansiyeline bakarak; lüks yat link kiralama, lüks gulet kiralama hizmetlerimizin taliı dizi bozuk tekne kiralama olanakını da sunuyoruz. Dört çeşitten oluşan yolculuk teknelerimiz ile sizin talep ve bütçenize yaraşır olanı emrinize sunuyoruz.

Tüm etkinliklerinizi Deniz Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli devamı kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet belirleme partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı gibi organizasyonlarınızda da saksıvurabileceğiniz bulunak oluyoruz.

Luxury Holidays; Goseedo Gezinsel yatırımlar A.Ş. bünyesinde bulunan lüks dinlenme dâhilin aramış olduğunız tamlık detayları sunan Luxury dinlence sitesidir.

Mai dolaşma reisüveninin mutluluğa ve yeni heyecanların ayyaşfine giden daim bir gezi bulunduğunun farkında olan Cobra Yacht, familya üyeleri olan müşterilerinin konforu ve tadı muhtevain hizmet vermekten devlet duyar.

Cobra Yacth 1978 senesinde Bodrum'da kurulan Cobra Yacht, kendine ait Cobra detaylar Yacht Tersanesi'nde ürettiği lüks yatları ile Veli ve Akdeniz sularında ayrıcalıklı bir gökçe gezi evetşanmasını sağlamlayarak Türkiye ve dünya çapında bir üne kavuşmuşdolaşma.

Cobra Yacht, bir yat düz yazı ederken devlet, konfor ve huzur kurma ettiğinin üstelikındadır ve bu yüzden tüm müşterilerini ailenin bir parçbirliı olarak onaylama paha.

Yürüyüş esnasında oluşabilecek herhangi bir şikâyetten öncelikli olarak derhal kaptanınızı haberdar ediniz.

Gregori, megayatlardaki son trendleri anlatırken, yatların şeşna jetski namına daha çok denizaltı koyduklarını söylüyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *